Kontakta Urban Utveckling

Kontaktuppgifter till medarbetarna finns lägre ned på sidan. Är du osäker på vem du ska vända dig till går det bra att ringa kontoret på 08 - 35 43 45, maila info@urbanutveckling.se eller använda kontaktformuläret.

Kontakta oss

Du måste ange ditt namn
Du måste ange din mailadress
Du måste lämna ett meddelande
Skriv in de tecken som visas
Du måste fylla i de tecken som visas, detta för att undvika spam

Medarbetare

Daniel Nilsson

Daniel Nilsson

Geograf / Utredare
073 - 917 13 60

daniel.nilsson@urbanutveckling.se

Karin Göransson

Karin Göransson

Projektledare / Geograf
072 - 370 59 14

karin.goransson@urbanutveckling.se

Johan Wahlgren

Johan Wahlgren

Verksamhetsutvecklare
073 - 693 89 45

johan.wahlgren@urbanutveckling.se

Vilhelm Meyer

Vilhelm Meyer

Samhällsplanerare / VD
070 - 910 67 91

vilhelm.meyer@urbanutveckling.se

Trond Hannerstig

Trond Hannerstig

Samhällsplanerare
070 - 492 21 61

trond.hannerstig@urbanutveckling.se

Henrik Larsson

Henrik Larsson

Projektledare
070 - 869 68 28

henrik.larsson@urbanutveckling.se

Anna Molin

Anna Molin

Samhällsplanerare / Utredare
08 -35 43 47

anna.molin@urbanutveckling.se

Anna Degerfeldt

Anna Degerfeldt

Socialantropolog / Utredare
08 - 35 43 47

anna.degerfeldt@urbanutveckling.se

Oliver Berger

Oliver Berger

Statsvetare / Utredare 
08 - 35 43 47

oliver.berger@urbanutveckling.se