Kontakta Urban Utveckling

Kontaktuppgifter till medarbetarna finns lägre ned på sidan. Är du osäker på vem du ska vända dig till går det bra att ringa kontoret på 08 - 35 43 45, maila info@urbanutveckling.se eller använda kontaktformuläret.

Kontakta oss

Du måste ange ditt namn
Du måste ange din mailadress
Du måste lämna ett meddelande
Skriv in de tecken som visas
Du måste fylla i de tecken som visas, detta för att undvika spam

Medarbetare

Anna Degerfeldt

Anna Degerfeldt

Socialantropolog / Utredare
070 - 226 11 70 

anna.degerfeldt@urbanutveckling.se

Anna Molin

Anna Molin

Samhällsplanerare / Utredare
070 -713 96 05

anna.molin@urbanutveckling.se

Daniel Nilsson

Daniel Nilsson

Geograf / Utredare
073 - 917 13 60

daniel.nilsson@urbanutveckling.se

Gabriella Granditsky Svenson

Gabriella Granditsky Svenson

Strateg inom social hållbarhet
070 - 319 90 06

gabriella.granditsky@urbanutveckling.se

Helena Kihlanki

Helena Kihlanki

Samhällsplanerare
08 - 35 43 45

helena.kihlanki@urbanutveckling.se

Henrik Larsson

Henrik Larsson

Projektledare
070 - 869 68 28

henrik.larsson@urbanutveckling.se

Merete Boland

Merete Boland

Samhällsplanerare
079 - 079 00 12 

merete.boland@urbanutveckling.se

Oliver Berger

Oliver Berger

Samhällsplanerare / Statsvetare
072 - 370 59 14

oliver.berger@urbanutveckling.se

Tobias Karström

Tobias Karström

Samhällsplanerare
073 - 693 89 45

tobias.karstrom@urbanutveckling.se

Trond Hannerstig

Trond Hannerstig

Samhällsplanerare
070 - 492 21 61

trond.hannerstig@urbanutveckling.se

Vilhelm Meyer

Vilhelm Meyer

Samhällsplanerare / VD
070 - 910 67 91

vilhelm.meyer@urbanutveckling.se